İngiltere Andorrani, Polsha San Marinonu darmadagin etdi – YENİLENİB+VİDEO - Son Xeberler 2021

İngiltere Andorrani, Polsha San Marinonu darmadagin etdi – YENİLENİB+VİDEO

DC-2022-nin secme merhelesinde Vİİ tura yekun vurulub.

Daha yeddi qarshilashma bash tutub.

Azerbaycan millisinin yer aldigi A qrupunda Luksemburq Serbiyani qebul edib. Qarshilashma qonaqlarin qelebesi ile yekunlashib - 1:0.

C qrupunda İsvecre Shimali İrlandiyani 2:0 hesabi ile usteleyib.

Avstriya seferde Farer adalarini 2:0 hesabi ile yenibse, F qrupunun diger matcinda Danimarka Moldovanin qapisindan 4 cavabsiz qol kecirib.

İ qrupunda Polsha San Marinonu, İngiltere ise Andorrani 5:0 hesabi ile darmadagin edib.

DC-2022, secme merhele


Vİİ tur

A qrupu

Luksemburq - Serbiya - 0:1


Qol: Dushan Vlahovic, 68

C qrupu

İsvecre - Shimali İrlandiya - 2:0


Qollar: Steven Zuber, 45+3. Kristian Fassnacht, 90+1

F qrupu

Farer adalari - Avstriya - 0:2


Qollar: Konrad Laymer, 26. Marsel Sabitser, 48

Moldova - Danimarka - 0:4


Qollar: Skov Olsen, 23. Simon Kyaer, 34 (p), Kristian Nerqor, 39. Yoakim Mehle, 44

İ qrupu

Macaristan - Albaniya - 0:1


Qol: Armando Broya, 80

Polsha - San Marino - 5:0


Qollar: Karol Sviderski, 10, Kristian Brolli, 20 (avtoqol). Tomash Kedziora, 50. Adam Buksa. Kshishtof Pyontek, 90+1

Andorra - İngiltere - 0:5


Qollar: Ben Ciluell, 17. Bukayo Saka, 40. Temmi Abraham, 59. Ceyms Uord-Prouz, 79. Cek Qrilish, 86

23:35

DC-2022-nin secme merhelesinde Vİİ turun oyunlari davam edir.

İkinci oyun gununde ilk olaraq yeddi qarshilashma gercekleshib.

Azerbaycan millisi Bakida İrlandiya yigmasina 0:3 hesabi ile uduzub.

B qrupunda İsvec Kosovonu uc, Yunanistan ise Gurcustani iki cavabsiz qolla usteleyib.

Litva Bolqaristani 3:1 hesabi ile meglub ederek C qrupunda ilk qelebesini qazanib.

D qrupunda Bosniya ve Herseqovina seferde Qazaxistana 2:0, Ukrayna ise Finlandiyaya 2:1 hesabi ile qalib gelib.

Shotlandiya F qrupunda İsrailden guclu olub - 3:2.

DC-2022, secme merhele


Vİİ tur


9 oktyabr

A qrupu

Azerbaycan - İrlandiya - 0:3


Qollar: Kallum Robinson, 7. 39. Cidozi Oqbene, 90

22:45. Luksemburq - Serbiya

B qrupu

İsvec - Kosovo - 3:0


Qollar: Emil Forsberq, 29 (p). Aleksander İsak, 62. Robin Quaison, 79

Gurcustan - Yunanistan - 0:2


Qollar: Tasos Bakasetas, 90. Dmitris Pelkas, 90+5.

C qrupu

Litva - Bolqaristan - 3:1


Qollar: Yustas Lasitskas, 18. Fedor Tsernix, 82.84 - Kiril Despodov, 64

22:45. İsvecre - Shimali İrlandiya

D qrupu

Qazaxistan - Bosniya ve Herseqovina - 0:2


Qollar: Smail Prevlyak, 25; 66

Finlandiya - Ukrayna - 1:2


Qollar: Teemu Pukki, 29 - Andrey Yarmelonko, 4. Roman Yaremcuk, 34

F qrupu

Shotlandiya - İsrail - 3:2


Qollar: Con Makqinn, 30. Lyndon Dykes, 57 - Eren Zahavi, 5. Manus Dabbur, 32

22:45. Farer adalari - Avstriya

22:45. Moldova - Danimarka

İ qrupu

22:45. Macaristan - Albaniya

22:45. Polsha - San Marino

22:45. Andorra - İngiltere




Anarim.Az Telegramda izleyin instagramda izleyin
Son Xeberler


Anarim.Az

Sayt Rehberliyi ile Elaqe

Saytdan Istifade Qaydalari

Anarim.Az 2004-2021